Замовити зворотній дзвінок

Новини


Освіта за кордоном: прямий шлях до Німеччини

Новини

Головною перевагою отримання вищої освіти в Німеччині є те, що вона безкоштовна як для німців, так і для закордонних студентів в університетах усіх земель Німеччини. А при високому рівні володіння мовою, можна претендувати на стипендію, яка не просто покриє усі витрати, пов'язані з навчанням, але також і житло та частково кишенькові витрати.

Якість, прогрес, розвиток – це те, що незмінно асоціюється з Німеччиною. Німецький виробник вже давно став гарантом якості та довіри. І недарма. Німеччина – це країна, яка не тільки заохочує та використовую кращі кадри, Німеччина – це країна, яка сама готує ці кращі кадри. Тому, поруч з якісним машинобудівництвом, економікою, яка постійно розвивається, прогресуючою хімічною та високорозвинутою електротехнічною промисловістю, не менш впевнено існує німецька освітня система.

З 2014-го року навчання безкоштовне у всіх регіонах Німеччини:

Баварія (Bavaria),
Баден-Вюртемберг (Baden-Württemberg),
Берлін (Berlin),
Бренбург (Brenburg),
Гамбург (Hamburg),
Гассен (Hesse),
Мекленбург-Західна Померанія (Mecklenburg-West Pommerania),
Нижня Саксонія (Lower Saxony),
Північний Рейн-Вестфалія (North-Rhine-Westphalia),
Саксонія (Saxony),
Шлезвіг-Гольштейн (Schleswig-Holstein).

Навчання в приватних університетах, аспірантурі та за програмами, тривалість яких перевищує 4 роки, доведеться оплачувати. Однак вартість платної освіти в Німеччині невисока. Наприклад, вартість довгострокових програм складає до 800 євро за семестр плюс адміністративний збір.